Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

policjant1 policjant2 policjant3

policjant4 policjant5 policjant6

 

W dniu 18 września 2015 do przedszkola przywitał od kilku dni oczekiwany gość, a mianowicie policjant z pobliskiej Komendy Policji w Dębnie. Pan policjant opowiedział im o zawodzie policjanta oraz bezpieczeństwie na drodze. Dzieci były bardzo zainteresowane i zadawały rozmaite pytania na które odpowiadał gość.  Ogromnym zainteresowaniem okazało się wyposażenie policjanta tj. kajdanki, odznaka, krótkofalówka, pałka policyjna. Na koniec wizyty czekała na nich duża niespodzianka. Mogły wejść do
busa policyjnego jak również miały możliwość włączania różnych sygnałów alarmowych. Cała wizyta okazała się bardzo udana. Przedszkolaki w podziękowaniu wręczyli Panu Policjantowi kwiatki oraz pisemne podziękowanie. Również same dostały drobne upominki od policjanta za które bardzo dziękowały.

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact