Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

20151004 101819

W niedzielę – 4 października dzięki życzliwości Księdza proboszcza Jacka Jaszewskiego  i Księdza dziekana Roberta Szumowskiego z dębnowskich kościołów, przeprowadzono po raz kolejny akcję charytatywną POLA NADZIEI . Młodzi wolontariusze z Zespołu Placówek Oświatowych im. Ks. Andrzeja Przybyły w Barnówku sprzedawali cebulki żonkili- kwiatów które są symbolem nadziei . Całkowita kwota uzyskana ze sprzedaży tj. 2451,50 zł przekazana została   do Hospicjum św. Kamila w Gorzowie.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za dar serca, księżom za pomoc, nauczycielom  i pracownikom szkoły za zaangażowanie, a najbardziej cieszy postawa Wiktora Podwójnego, Mileny Dzikowskiej, Julki Dudzik, Bartka Osowskiego, Kacpra Kopczyńskiego, Oli Trochimiuk i jej taty, Kuby Wolańskiego i jego mamy Ani, Natalki i Wiktora Hołodniak z rodzicami, Filipa Kuczyńskiego z mamą Basią. Za Wasze wrażliwe serca- jeszcze raz- dziękujemy!

 

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact