Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

27 listopada 2017 roku nasza szkoła świętowała Dzień Pluszowego Misia. Każdy uczeń mógł wykonać swojego misia i wykazać się pomysłowością. Dzięki wychowawcom klas, uczniowie i grupy przedszkolne wykonały piękne prace o misiu, które zdobiły nasz hol przez długi okres czasu. Został przeprowadzony konkurs na najciekawiej wykonanego misia, najlepsze prace nagrodzono dzięki wsparciu Rady Rodziców i Dyrekcji Szkoły. Wybór nie był prosty. Każda praca miała w sobie coś wyjątkowego, jednak komisja konkursowa musiała wyłonić te najlepsze. W skład komisji wchodziła: Pani Dyrektor Elżbieta Mielcarek, Pan Bartosz Krawczyk- nauczyciel języka angielskiego i Pani Jadwiga Stempkowska-nauczyciel wychowania przedszkolnego i koordynator imprezy. Nagrody były przyznane w trzech grupach wiekowych: grupy przedszkolne, klasy I-III i klasy IV-VII. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła klasa I, Pani Barbary Jakubiak i klasa VII, Pani Joanny Lipki. Nad przebiegiem imprezy czuwała Pani Jadwiga Stempkowska.

Uczniowie mieli okazję poznać historię pluszowego misia pokazaną w formie niezwykle interesującej prezentacji multimedialnej wykonanej przez Pana Bartosza Krawczyka. Następnie Pani Karolina Horyszko wraz z uczennicą klasy VI, Martyną Daćko przeczytała dzieciom  fragment książki pt. „Przygody Kubusia Puchatka”. Uczniowie wzięli udział w quizie i najlepsi z nich zostali nagrodzeni. Nie obyło się bez konkursów takich jak, m. in.: naśladowanie jedzenia miodu przez misia, dmuchanie balonów czy tańca z misiem. Wszyscy świetnie się bawili przy znanych i lubianych piosenkach o misiu.

Na zakończenie imprezy uczniowie wraz z nauczycielami odśpiewali symboliczne „Sto lat” dla bohatera dzisiejszego dnia. Dodatkową atrakcją, mającą uświetnić pamięć o misiu, był tort i słodycze. Wszyscy zadowoleni powrócili do swoich sal.

                                                                                              Jadwiga Stempkowska

 

mis27

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact