Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w wydarzeniach, które przygotowali nauczyciele na nadchodzące ferie. Poniżej znajduje się plakat z dokładną rozpiską.

Uprzejmie prosimy rodziców o poinformowanie wychowawców odnośnie udziału dzieci w szkolnych wydarzeniach.

plakat ferie zimowe

 

Przypominamy również o zasadach bezpieczeństwa na nadchodzące ferie, które zostały przedstawione uczniom w zeszłą środę:

- w przypadku wystąpienia mrozów, nie wchodzimy na zamarznięte jeziora! Lód jest kruchy i wystarczy jeden niewłaściwy krok, aby doszło do nieszczęścia;

- jeśli zostajecie sami w domu, pod żadnym pozorem nie otwierajcie drzwi nieznajomym! Nigdy nie wiesz kim jest osoba po drugiej strony drzwi;

- jeśli słyszycie, że złodziej wszedł do mieszkania, uciekajcie, a jeśli to niemożliwe, to schowajcie się, i koniecznie zadzwońcie po pomoc! Pod żadnym pozorem nie podchodźcie do przestępcy.

 

Numery alarmowe:

Policja - 997

Straż Pożarna - 998

Pogotowie ratunkowe - 999

Ogólny numer alarmowy - 112

bezpieczneferie2017 1

 

Życzymy wszystkim udanych ferii!

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact