Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

W przedszkolu „Leśne Skrzaty” dnia 31.01.2018r., odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dwie grupy przedszkolaków w wieku 3-4latków oraz 5-6latków wystąpiły prezentując swoje umiejętności artystyczno – wokalne. Dzieci chciały w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły, śpiewały piosenki i wręczały prezenty. Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość i wzruszenie. 

Również szkoła organizowała w tym dniu własne obchody Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami przygotowali część artystyczną, upominki dla przybyłych gości oraz poczęstunek. Wszyscy doskonale się bawili, a babcie i dziadkowie nie kryli wzruszenia.

dzienbabcidziadka2

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact