Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

W środę 21. marca wszystkie dzieci z naszej szkoły świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, wszyscy przyszli ubrani na zielono.

Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od Wiosennego Konkursu, podczas którego klasy oraz grupy przedszkolne prezentowały piosenki i wiersze o wiośnie.

Mimo wielu atrakcji, najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na ulice Barnówka z kolorowymi gałązkami, balonami i transparentem, na którym widniał napis: "Żegnaj Zimo, Wiosno Witaj".

Na zakończenie wiosennego pochodu wszyscy wspólnie usiedliśmy przy ognisku, gdzie piekliśmy kiełbaski i śpiewaliśmy wiosenne piosenki. Jesteśmy pewni, że starania naszych uczniów sprawią, że Wiosna zawitała do nas na dobre.

Aleksandra Fronckiewicz

 

wiosna201844

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact