Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

Zespół Placówek Oświatowych im. ks.Andrzeja Przybyły SDB w Barnówku pragnie poinformować, że w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. ws. ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanych potocznie RODO:


1. Administratorem danych osobowych jest ZPO im. ks. A. Przybyły w Barnówku, Barnówko 38, 74-311 Rożańsko tel. 95 760 2662.
2. Podanie danych jest dobrowolne. Osoba, która udzieliła zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie ma prawo ją cofnąć poprzez wysłanie stosownej wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Cofnięcie zgody pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
- dostępu do swoich danych osobowych,
- żądać sprostowania, usunięcia lub ograniczenia jej danych osobowych na zasadach określonych w art. 16, 17 i 18
5. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,
- wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych na zasadach określonych w art. 21 ww. Rozporządzenia,
- przenieść dane osobowe, które jej dotyczą do innego administratora na zasadach określonych w art. 20 ww. Rozporządzenia,
- wnieść skargę do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

6. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą może przekazać stosowną wiadomość na dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 95 760 2662

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact