Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

    W dniu 11.10.2018r. naszą szkołę odwiedzili policjanci z Posterunku Miejskiego w Dębnie.Została przeprowadzone dwie prelekcje na temat bezpieczeństwa, których celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków i uczniów w młodszym wieku szkolnymoraz uczniów starszych grup wiekowych.
    Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zapamiętały ważne numery alarmowe tj.112 i 997. Policjanci uświadomili dzieci o konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami,a także o nie zawieraniu znajomości z obcą osobą dorosłą.
    Natomiast uczniowie klas starszych dowiedzieli się jak bezpiecznie zachowywać się poza murami szkoły, w jej obrębie jak również w cyberprzestrzeni.
    Na zakończenie spotkania, zaproszeni goście obdarowali dzieci upominkami w postaci kolorowanek.

IMG 20181011 091729

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact