Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

        HUBERTUS to szczególnie ważny dzień dla myśliwych i leśników. W tym roku Święto Myśliwych uczniowie ZPO w Barnówku uczcili grą terenową. Uczniowie w trakcie gry poszukiwali ukrytych kopert z zadaniami do wykonania, by w końcu odnaleźć słodki skarb i dotrzeć na metę. Odpoczynek przy ognisku, pieczenie kiełbasek, było urozmaicone dzięki przeprowadzonej przez myśliwych Koła Łowieckiego DZIK pogadance nt. Gospodarki leśnej oraz pracy myśliwego jak również zaprezentowano psy gończe. W trakcie obchodów Hubertusa został rozstrzygnięty konkurs na zbiórkę jak największej ilości żołędzi. Zwycięzcą konkursu został Patryk Kulka- uczeń klasy V. Serdecznie gratulujemy.
        Jesteśmy wdzięczni panu prezesowi Koła Łowieckiego DZIK w Dębnie za podtrzymywanie wieloletniej współpracy ze szkołą, za udzielaną pomoc i okazywaną życzliwość. Serdecznie dziękujemy.

organizator

Joanna Lipka

 

46315051 1372415482889854 988791189111046144 o

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact