Aktualności

Nasi Partnerzy

szkola wspolpracy logo

logoprojektu
logo srw
www
debno
2logo ider pojezierza
ngo logo 625
logo fio
radosna szkola
http://www.fdn.pl/kursy/
logotypksow
.............
Stowarzyszenie
UNUM
.............
indeks

Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła włączyła się w akcję „Sprzątanie świata - Polska 2018". Hasło tegorocznej edycji, ogłoszone przez Fundację Nasza Ziemia, brzmiało „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”. Celem akcji było budowanie świadomości ekologicznej, nauka selektywnej zbiórki odpadów, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska. W dniu 25 września 2018 roku wyznaczeni nauczyciele wraz z uczniami udali się w teren w celu pozbierania rozrzuconych śmieci.Taka akcja jest dowodem na to, że lubimy wspólnie działać.

Joanna Lipka

 

      30 września wolontariusze z Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły sfinalizowali POLA NADZIEI, czyli coroczną akcję na rzecz Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie.

      Przed kościołam w Dębnie, Barnówku, Mostnie i Oborzanach rozprowadzane były cebulki żonkili, które są symbolem nadziei. Zebrana do puszek kwota to 2828,05 zł. 

      Jesteśmy wdzięczni wszystkim ofiarodawcom, księżom z obu parafii, a także rodzicom nauczycielom i uczniom ze szkoły w Barnówku.

      Dziękujemy Pani Weronice Kuczyńskiej, Państwu Hołodniakom, Panu Kazimierzowi Piwowarowi, Paniom Ewie Adamczyk, Joannie Lipce, Karolinie Rykowskiej, Jadwidze Stempkowskiej, Marzenie Sobolewskiej, Katarzynie Gołębiowskiej oraz uczniom zaangażowanym w to szlachetne dzieło.

koordynatorzy- Barbara i Waldemar Jakubiak

dowoz uczniow

ogloszenie

Przypominamy, że w lipcu Przedszkole jest NIECZYNNE!

Przedszkole będzie otwarte od sierpnia!

Dnia 8 czerwca 2018 roku w godzinach popołudniowych grupa starszych przedszkolaków wzięła udział w VIII Powiatowej Olimpiadzie Lekkoatletycznej przedszkoli. Dzieci miały możliwość sprawdzenia się w różnych konkurencjach m.in. skok w dal, bieg z przeszkodami czy rzut piłką lekarską. Wszystkie dzieci bawiły się doskonale. Każdy z nich otrzymał drobny upominek.

olimpiada prz 4

Pogoda

Ładna pogoda

1°C

Barnówko

Ładna pogoda

Wilgotność: 65%

Wiatr: 4.83 km/h

  • 24 Mar 2016

    Pogodnie 7°C -2°C

  • 25 Mar 2016

    Przewaga chmur 9°C 2°C

Najnowsze Filmy


Najnowsze zdjęcia

Zadbamy o Twoją pociechę

 
 

 

twittergallerycontact