W środę, 18 października 2017, w naszej szkole wspominaliśmy Wielkiego Polaka, św. Jana Pawła II. Był to corocznie obchodzony Dzień Papieski. W tym roku przygotowany przez Panią Karolinę Horyszko i kleryka Krzysztofa Słapczyńskiego SDB, który na wstępie przybliżył uczniom sylwetkę oraz niektóre fakty z życia papieża.
Po wysłuchaniu wiersza z poezji „Dzieci” autorstwa Karola Wojtyły, wspólnym odśpiewaniu „Barki” oraz piosenki „Nie ma lepszego od Jana Pawła II”, wszyscy pomodliliśmy się do Pana Boga za wstawiennictwem św. Jana Pawła.
Niech Święty Papież będzie orędownikiem każdego i każdej z naszej szkoły: św. Janie Pawle II módl się za nami!

 

dzien papieski 1dzien papieski 2dzien papieski 5

Kontakt

tel: 095 760 2662

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact