Dnia 7 listopada 2017r. maluszki i starszaki zostały pasowane na przedszkolaka oraz starszego przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas pobytu w przedszkolu. Śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Dla większości z nich był to pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Małym artystom bacznie przyglądali się rodzice, którym z twarzy nie znikały uśmiechy. Ten dzień zapewne na długo zapadnie w ich pamięci. Za dotknięciem czarodziejskiego ołówka Pani Dyrektor Elżbiety Mielcarek, która pasowała każde dziecko, dzieci przemieniały się w przedszkolaków. Radości i atrakcjom nie było końca. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz rożek obfitości.

Przedszkolakom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!

 

W tym samym dniu, po pasowaniu przedszkolaków, odbyła się również uroczystość "Hubertus".

Na wstępie Pani Dyrektor przywitała przedstawicieli koła "Dzik" i poprosiła ich o autoprezentację. Przedstawiciele koła pokrótce przedstawili dzieciom charakter swojej pracy, zwracając jednocześnie szczególną uwagę na dokarmianie zwierzyny. Na prośbę prowadzącego wydarzenie, Pana Andrzeja Olszówki, jeden z gości zaprezentował grę na sygnałówce.

Po wystąpieniu gości przeprowadzono konkurs o zwierzynie leśnej.

W trakcie trwania konkursu goście obdarowali uczniów prezentami, a uczniowie mieli okazję zagrać na sygnałówce.

Konkurs wygrała drużyna z klasy VI. Serdecznie gratulujemy!

Uroczystość ta pokazała, że współpraca między naszą szkołą, a kołem łowieckim "Dzik", trwa w najlepsze. Oby trwała jak najdłużej!

 

pasowanie hubertus 01pasowanie hubertus 07pasowanie hubertus 16

Kontakt

tel: 095 760 2662

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact