Dnia 9. listopada 2017r. nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji "Śniadanie daje moc!".

Celem akcji jest pokazanie dzieciom, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

Obchody w naszej szkole rozpoczęły się od prezentacji dotyczącej zdrowego odżywiania się. Prowadzący przedstawił witaminy oraz składniki odżywcze znajdujące się w jedzeniu, a także zachęcał uczniów do spożywania warzyw i owoców. Dzieci słuchały i odpowiadały na pytania, widać jednak było, że ich uwaga skupiona jest na czymś innym - na kanapkach, zrobionych przez pracowników szkoły! Po prezentacji dzieci z radością zaczęły jeść. Widać było, że lubią one owoce i warzywa, a zdrowe produkty są częścią ich codziennej diety. Uczta trwała w najlepsze, aż ostatnia kanapka nie zniknęła ze stołów.

 

sniadanie01sniadanie05sniadanie12

Kontakt

tel: 095 760 2662

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact