Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 
            medal     sam 2198    
 
 
 
 

Z wielką radością, nieukrywaną dumą i nieskrywaną satysfakcją przyjęliśmy wiadomość o przyznaniu Medalu Komisji Edukacji Narodowej dla Pani Dyrektor Elżbiety Mielcarek. Odznaczenie to nadawane jest bowiem „osobom zasłużonym dla oświaty i wychowania”.

29 października w sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie pani Maria Borecka (Kurator Oświaty województwa zachodniopomorskiego) wręczyła Medal naszej Pani Dyrektor.  

Decyzja Pani Minister Edukacji Narodowej to z pewnością ogromne zaskoczenie, ale też ogromne wyróżnienie naszej placówki, ponieważ pokazuje nam, że w trudnych dla oświaty czasach, można z sukcesami prowadzić wiejskie, niepubliczne placówki.

Pani dyrektor przekazuje wszystkim serdeczne podziękowania za lata wspólnej pracy i podkreśla, że jest to sukces zarówno szkoły jak i całej lokalnej społeczności.

  

Pracownicy ZPO w Barnówku

 

 

 

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact