Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

1 326 IMG 0145 2 326 IMG 0159 3 326 IMG 0184 4 326 IMG 0186

Dnia 20.12.2013 r. w Naszej szkole odbył się wyjątkowy dzień. Już od rana trwał konkurs kolęd i pastorałek prowadzony przez nauczyciela muzyki pana Kazimierza Piwowara. Dzieci z ogromnym zapałem występowały przed całą szkołą i zgromadzonymi gośćmi.

Wszyscy uczestnicy zaskoczyli nas swoimi zdolnościami wokalnymi. Następnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami urządzali klasowe Wigilie i świętowali nadchodzące święta Bożego Narodzenia. O godzinie 12.00 odbył się uroczysty apel, na którym przemawiała pani dyrektor. Nasi najmłodsi uczniowie z grup 3-4-5 i 6-latków wyprawili nam przepiękne świąteczne jasełka. Publiczność była pod ogromnym wrażeniem. Po zakończeniu przedstawienia rozpoczęła się szkolna Wigilia nauczycieli i pracowników szkoły. Wszyscy składali sobie wzajemne i najserdeczniejsze życzenia oraz dzielili się opłatkiem. We wspaniałym gronie Naszej małej społeczności szkolnej wszyscy próbowali przygotowanych potraw wigilijnych. Ten rok zakończył się wspaniale i miejmy nadzieję by kolejny nadchodzący 2014 był lepszy od poprzedniego bądź równie wspaniały.
Karolina Potaniec

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact