Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

 

            Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją w dniu 17 stycznia 2020 roku w naszym przedszkolu odbył się bal. Tego dnia sale przedszkolne wypełniły się królewnami i superbohaterami oraz wieloma innymi postaciami z bajek. Na początku balu dzieci miały za zadanie tanecznym krokiem zaprezentować swój strój i tu oczywiści nie obyło się bez braw. Wesołą zabawę, w rytmie utworów instrumentalnych i wokalnych uatrakcyjniły  liczne zabawy i konkursy, m. im. „Tańczące krzesła”, „Taniec z balonami”, „Taniec na gazecie”. W trakcie przerwy na dzieci czekał słodki poczęstunek.

            Bal przebiegał w bardzo miłej i radosnej atmosferze, czego dowodem były uśmiechy naszych przedszkolaków, które ani na moment nie schodziły z ich twarzy.

 

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact