Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 
Szczecin, maj 2020 r.
 
                                     Sz.P. Dyrektor 
 
Nieoczekiwana sytuacja, w której wszyscy się znaleźliśmy, wymaga od nas  niestandardowych działań. Wierzymy jednak- jak zawsze- w moc współpracy, jedność środowiska i siłę życzliwości.
 
Zwracamy się zatem z serdeczną prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej Państwa szkoły oraz na Facebooku dołączonego do listu PLAKATU, który  zawiera wybrane informacje o naszym LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM, SZKOLE BRANŻOWEJ I stopnia – zawód STOLARZ oraz TECHNIKUM Drzewnego Towarzystwa Salezjańskiego,  
 
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO prowadzi klasy liczące do 20 osób, co pozwala na pełną indywidualizację nauczania i solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Proponujemy klasy o profilach: 
humanistyczno – językowym lub matematyczno – informatycznym, 
oraz klasę ogólną- usportowioną (dyscyplina: piłka nożna)–  ostateczny kierunek będzie utworzony zgodnie z preferencjami kandydatów do LO.
Szkoła dysponuje dużymi obiektami sportowymi- boiskami wielofunkcyjnymi i halą sportową; posiada także własną stołówką, pracownie komputerowe oraz sale wyposażone w tablice interaktywne.
Szkoły i Bursa międzyszkolna prowadzone przez księży salezjanów stwarzają doskonałe warunki do nauki, pracy i wychowania wartościowego młodego człowieka.
 
Szkoły Salezjańskie to bardzo dobry wybór zapewniający uczniom profesjonalne kształcenie, a jednocześnie dające rodzicom gwarancję bezpieczeństwa i całodziennej opieki sprawowanej przez nauczycieli i wychowawców w bursie.
 
Będziemy bardzo wdzięczni  za pomoc – jaką będzie  zamieszczenie w Internecie wspomnianego PLAKATU- w rozpowszechnieniu  informacji  ważnych  dla wielu zainteresowanych.
 
Z wyrazami szacunku
Dyrektor szkoły
 Ks. Leszek Zioła

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact