Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 
W uczniowie klas I-III bawili się na balu karnawałowym (przestrzegając zaleceń 
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w piątek 29.01.2021 r., kiedy to odbył się bal karnawałowy klas I-III (oczywiście z uwzględnieniem wytycznych sanitarnych). Uczniowie nie zapomnieli o kostiumach i maskach. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach, takich jak "Limbo", "Taniec na gazecie", "Muzyczne kartki" czy zabawy z chustą animacyjną, nie obyło się też bez tańców do ulubionych piosenek. Podczas odpoczynku dzieci posilały się łakociami.
Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było naszym głównym celem. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie ciekawych kostiumów oraz pomoc w poczęstunkach klasowych. Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!
 
 
Halina Kraszewska

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact