Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

Szanowni Państwo 

Małymi krokami wracamy do stacjonarnej pracy szkół i placówek. Od poniedziałku, 26 kwietnia w jedenastu województwach uczniowie z klas I-III będą mieli zajęcia w formie hybrydowej, a ci z pozostałych klas będą się uczyć jak dotychczas, czyli w sposób zdalny. 

W pozostałych pięciu województwach organizacja pracy szkół pozostaje bez zmian. Nie wprowadzamy również zmian w funkcjonowaniu przedszkoli. W kształceniu zawodowym będzie możliwość realizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. 

Decyzję, jak będzie wyglądała nauka w szkołach w maju, przekażemy pod koniec kwietnia. 

Do wiadomości dołączam komunikat MEiN oraz aktualne wytyczne sanitarne MEiN, MZ i GIS w sprawie bezpiecznych i higienicznych warunków organizacji zajęć w klasach I-III.

Proszę o przekazanie tej wiadomości wszystkim zainteresowanym osobom. Zachęcam Państwa do śledzenia strony MEiN, na której zamieszczamy wszystkie aktualne informacje dotyczące organizacji pracy szkół i placówek.

Z poważaniem

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy
Ministerstwo Edukacji i Nauki 

 


Załączniki:

  1. Wytyczne sanitarne MEiN, MZ, GIS dla klas I-III szkół podstawowych
  2. Komunikat MEiN - Zasady pracy szkół i placówek od 26 kwietnia br.

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact