Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB (Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Małego Przedszkola) w Barnówku prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne na Rzecz Rozwoju Wsi: Mostno, Więcław, Łazy i Barnówko „Nasza Szkoła”.

 
 
 
 
 

Pierwszego czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole również był to niezwykły dzień. Tego dnia pogoda nam  fantastycznie dopisała, jak również humory i energia do sprawdzenia swoich sił w zabawach sportowych. Pani Dyrektor Elżbieta Mielcarek złożyła wszystkim dzieciom życzenia i zaprosiła do wspólnej zabawy. Każdy z uczniów mógł się wykazać w grach i zabawach ruchowych. Największą popularnością cieszyły się szkolne zawody w strzelectwie z broni pneumatycznej. Każdy mógł wypróbować swoje opanowanie i celność oka. Wyniki tych zawodów przedstawiają się następująco:

I miejsce Igor Rykowski 

II miejsce Norbert Cieślewicz

III miejsce Aleksander Gołębiowski

IV miejsce Jakub Mazur

V miejsce Wiktoria Nowacka.

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów w strzelectwie sportowym. 

Po zakończeniu zmagań sportowych, dzieci mogli posilić się kiełbaskami upieczonymi na ognisku. Wszyscy w dobrych nastrojach zakończyliśmy ten dzień.

Krzysztof Markowski

Zadbamy o Twoją pociechę

twittergallerycontact