Aktualności

Nasi Partnerzy

szkola wspolpracy logo

logoprojektu
logo srw
www
debno
2logo ider pojezierza
ngo logo 625
logo fio
radosna szkola
http://www.fdn.pl/kursy/
logotypksow
.............
Stowarzyszenie
UNUM
.............
indeks

Procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie
i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły

obowiązujące na terenie ZPO im.ks.A,Przybyły SDB w Barnówku.

Procedury bezpieczeństwa

 

Uroczysty apel godz. 9.30 poprzedzony mszą św.

 

 

o godz.9.00

 

 

Drodzy rodzice 
zawiadamiam, że autobus szkolny  w dniu 1 września
wyjeżdża  z Dębna o godz. 6.55
powrót po apelu szkolnym około 11.00


Szanowni Państwo,

od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.

W załączeniu przekazujemy komunikat MEiN dotyczący szczepień uczniów w wieku 12-18 lat oraz dodatkowe materiały informacyjne. Informację w tej sprawie wysłaliśmy dziś, 11 czerwca do wszystkich szkół i placówek oświatowych. Działania informacyjne dotyczące szczepień w szkołach i placówkach będziemy kontynuować w kolejnych tygodniach.   

Prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym osobom. 

Z wyrazami szacunku 

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEiN

Pierwszego czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole również był to niezwykły dzień. Tego dnia pogoda nam  fantastycznie dopisała, jak również humory i energia do sprawdzenia swoich sił w zabawach sportowych. Pani Dyrektor Elżbieta Mielcarek złożyła wszystkim dzieciom życzenia i zaprosiła do wspólnej zabawy. Każdy z uczniów mógł się wykazać w grach i zabawach ruchowych. Największą popularnością cieszyły się szkolne zawody w strzelectwie z broni pneumatycznej. Każdy mógł wypróbować swoje opanowanie i celność oka. Wyniki tych zawodów przedstawiają się następująco:

I miejsce Igor Rykowski 

II miejsce Norbert Cieślewicz

III miejsce Aleksander Gołębiowski

IV miejsce Jakub Mazur

V miejsce Wiktoria Nowacka.

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów w strzelectwie sportowym. 

Po zakończeniu zmagań sportowych, dzieci mogli posilić się kiełbaskami upieczonymi na ognisku. Wszyscy w dobrych nastrojach zakończyliśmy ten dzień.

Krzysztof Markowski

Szanowni Państwo

poprawia się sytuacja epidemiczna w kraju, co oznacza, że przy zachowaniu reżimu sanitarnego będzie możliwy stopniowy powrót do stacjonarnej pracy szkół i placówek. Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w tej sprawie. Zostało ono skierowane do publikacji w Dzienniku Ustaw.

Harmonogram powrotu do nauki stacjonarnej:

 • Od 4 maja do zajęć w trybie stacjonarnym wracają wszystkie dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a w kolejnych tygodniach pozostali uczniowie.
 • Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).
 • Od 31 maja br. wszyscy uczniowie i słuchacze uczą się już stacjonarnie w szkołach i placówkach.

Szczegółowe informacje dotyczące powrotu do nauki stacjonarnej przedstawiliśmy w komunikacie, który załączam do wiadomości. 


Wszystkie informacje mogą także Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/harmonogram-powrotu-uczniow-do-stacjonarnej-nauki-w-szkolach-i-placowkach.

Z wyrazami szacunku 

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy 
Ministerstwo Edukacji i NaukiZałączniki:
 1. Komunikat MEiN – Harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach i placówkach

Szanowni Państwo 

Małymi krokami wracamy do stacjonarnej pracy szkół i placówek. Od poniedziałku, 26 kwietnia w jedenastu województwach uczniowie z klas I-III będą mieli zajęcia w formie hybrydowej, a ci z pozostałych klas będą się uczyć jak dotychczas, czyli w sposób zdalny. 

W pozostałych pięciu województwach organizacja pracy szkół pozostaje bez zmian. Nie wprowadzamy również zmian w funkcjonowaniu przedszkoli. W kształceniu zawodowym będzie możliwość realizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. 

Decyzję, jak będzie wyglądała nauka w szkołach w maju, przekażemy pod koniec kwietnia. 

Do wiadomości dołączam komunikat MEiN oraz aktualne wytyczne sanitarne MEiN, MZ i GIS w sprawie bezpiecznych i higienicznych warunków organizacji zajęć w klasach I-III.

Proszę o przekazanie tej wiadomości wszystkim zainteresowanym osobom. Zachęcam Państwa do śledzenia strony MEiN, na której zamieszczamy wszystkie aktualne informacje dotyczące organizacji pracy szkół i placówek.

Z poważaniem

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy
Ministerstwo Edukacji i Nauki 

 


Załączniki:

 1. Wytyczne sanitarne MEiN, MZ, GIS dla klas I-III szkół podstawowych
 2. Komunikat MEiN - Zasady pracy szkół i placówek od 26 kwietnia br.

Pogoda

Ładna pogoda

1°C

Barnówko

Ładna pogoda

Wilgotność: 65%

Wiatr: 4.83 km/h

 • 24 Mar 2016

  Pogodnie 7°C -2°C

 • 25 Mar 2016

  Przewaga chmur 9°C 2°C

Najnowsze Filmy


Najnowsze zdjęcia

Zadbamy o Twoją pociechę

 
 

 

twittergallerycontact